Solar Technics Sp. z o. o. – Sp. k. Dział handlowy: ul. Plac Wolności 4 a, Legnica
info@solar-technics.pl +48 601 578 656

Firma Solar Technics producent opraw ledWycinanie laserem, produkcja opraw oświetleniowych Led GX, firma Solar Technics

Firma Solar Technics została założona w 2013 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży oświetleniowej. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji opraw oświetlenia zewnętrznego LED.

W naszej fabryce powstają oprawy LED wyróżniające się atrakcyjnym wzornictwem i funkcjonalnością. Nasze lampy zawierają w sobie najbardziej wydajne diody LED, co umożliwiło nam osiągnięcie jednej z najwyższych efektywności dostępnych na rynku. Dzięki temu nasze produkty są wyjątkowo energooszczędne oraz ekologiczne.

Celem Solar Technics jest dostarczanie Klientom lamp zewnętrznych LED o wysokiej jakości, które umożliwią skuteczne ograniczenie zużycia energii elektrycznej przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych parametrów świetlnych. Nasza oferta skierowana jest wszędzie tam, gdzie potrzebne jest oszczędne i trwałe oświetlenie zewnętrzne.

Zachęcamy do obejrzenia naszych opraw oświetleniowych LED w Sklepie Internetowym.

Firma Solar Technics Związek Gmin

Zespół Solar Technics tworzą ludzie, posiadający szeroką wiedzę z zakresu oświetlenia LED oraz produkcji i logistyki. Szanujemy Klienta i staramy się zrozumieć  jego oczekiwania, dlatego tak ważny jest dla nas dobry kontakt i szybka realizacja zamówień.

Dbamy o wysokie standardy naszych usług, zapewniamy kompleksową obsługę techniczną, gwarancyjną oraz łatwy dostęp do danych technicznych. W razie potrzeby pomagamy również z kwestią demontażu starego oświetlenia i montażu naszych nowoczesnych opraw LED oraz w znalezieniu optymalnej formy sfinansowania inwestycji oświetleniowych.

Zaangażowanie pracowników oraz właścicieli we współpracę z Klientami zyskała uznanie wśród Partnerów, którzy postrzegają nas jako profesjonalnego oraz stabilnego partnera w biznesie.

Z ich opiniami na temat współpracy można zapoznać się w sekcji Referencje od Klientów.

Oprawy oświetleniowe Led GX Producent firma Solar Technics z Legnicy

Rozwiązania stosowane przez Solar Technics w zakresie produkcji opraw oświetleniowych LED zapewniają bardzo długi cykl życia produktu. Jesteśmy pewni swoich produktów, dlatego oferujemy aż 60 miesięczną gwarancję na nasze oprawy LED.
Nasze lampy systematycznie rozwijamy i udoskonalamy, tak aby zapewnić wysoką wydajność utrzymując jednocześnie konkurencyjną cenę.Oprawy oświetleniowe LED naszej firmy znajdują zastosowanie w oświetleniu:

  • • ulic, chodników, dróg wewnętrznych
  • • placów budowy, zakładów przemysłowych
  • • parków, placów zabaw
  • • hal magazynowych
  • • parkingów


Zachęcamy do obejrzenia innych możliwości zastosowania naszych opraw oświetleniowych LED w zakładce Klienci.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
Zapraszamy do sklepu internetowego Solar Technics