SOLAR TECHNICS - Sprawdzony PRODUCENT OPRAW LED


Podążając za rozwojem myśli technologicznej w branży oświetleniowej i wsłuchując się w potrzeby klientów zależy nam na tym,
by w naszej fabryce powstawały najbardziej wydajne, trwałe i wysokiej jakości wewnętrzne i zewnętrzne oprawy LED,
które z pełną odpowiedzialnością będziemy mogli powierzyć nawet najbardziej wymagającym klientom.


Wycinanie laserem, produkcja opraw oświetleniowych Led GX, firma Solar Technics

Solar Technics na rynku istnieje od 2013 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w produkcji i dystrybucji opraw oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego LED.

W naszej nowoczesnej fabryce powstają wewnętrzne i zewnętrzne oprawy LED wyróżniające się atrakcyjnym wzornictwem i funkcjonalnością. Lampy Solar Technics wyposażamy w najbardziej wydajne diody LED, które pozwalają na osiągnięcie jednej z najwyższych efektywności z pośród wszystkich produktów dostępnych na rynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wyjątkowo energooszczędne oraz ekologiczne oprawy oświetleniowe.

Doskonale wiemy jak ważne dla naszych klientów jest ograniczenie zużycia energii przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych parametrów świetlnych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom oferujemy lampy wewnętrzne i zewnętrzne odznaczające się wysoką jakością. Nasza oferta skierowana jest wszędzie tam, gdzie potrzebne jest oszczędne i trwałe oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.
Oprawy oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego LED dostępne są w naszym katalogu produktów

Firma Solar Technics Związek Gmin

Zdajemy sobie sprawę, jak istotne, poza zapleczem technicznym, jest wsparcie merytoryczne. Dlatego w Solar Technics stworzyliśmy zespół osób, posiadających szeroką wiedzę z zakresu oświetlenia LED, produkcji, a także logistyki. Zrozumienie potrzeb i indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na szybką realizację zamówień. Cenimy czas i fachową wiedzę. Zależy nam, by każdy klient czuł się bezpiecznie zarówno w trakcie realizacji zamówienia, jak i długie lata po jego zakończeniu.

Ze szczególną troską dbamy o wysokie standardy naszych usług. Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną, gwarancyjną oraz łatwy dostęp do danych technicznych. Nasi klienci nie muszą martwić się o demontaż starego oświetlenia. To właśnie my zapewniamy kompleksowe wykonanie inwestycji, zwieńczone montażem nowoczesnych opraw LED. Jeśli zajdzie taka potrzeba służymy pomocą także w znalezieniu optymalnej formy sfinansowania inwestycji oświetleniowych.

Zaangażowanie pracowników oraz właścicieli we współpracę z klientami zyskała uznanie wśród partnerów, którzy postrzegają nas jako profesjonalnego i stabilnego partnera w biznesie. Stale doskonalimy swoją wiedzę, która pozwala podążać za najnowocześniejszymi rozwiązaniami, wprowadzanymi do oferty naszej firmy, przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjnych cen.

Zaufało nam już ponad 100 zadowolonych klientów w kraju i za granicą. Ich opinie są dla nas niezwykle istotne, gdyż wskazują kierunek i drogę rozwoju. Zachęcamy do zapoznania się z nimi w zakładce Referencje od Klientów .

Oprawy oświetleniowe Led GX Producent firma Solar Technics z Legnicy

Rozwiązania stosowane przez Solar Technics w procesie produkcji zewnętrznych i wewnętrznych opraw oświetleniowych LED odznaczają się długim cyklem funkcjonalności. Jesteśmy pewni swoich produktów, dlatego oferujemy aż 5 letnią gwarancję na nasze oprawy LED.
Oprawy oświetleniowe LED naszej firmy doskonale sprawdzą się w oświetleniu:

  • • ulic, chodników, dróg wewnętrznych,
  • • placów budowy, zakładów przemysłowych,
  • • parków, placów zabaw,
  • • hal magazynowych,
  • • parkingów
  • • gospodarstw domowych

To tylko niektóre z możliwości zastosowania naszych opraw oświetleniowych LED. Znacznie szersze spektrum i przykłady znajdziecie Państwo w zakładce Klienci .


SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
Zapraszamy do zapoznania sie z naszymi produktami