Solar Technics Sp. z o. o. – Sp. k. ul. Rataja 21, Legnica
info@solar-technics.pl 76 847 92 22 +48 601 578 656

OPRAWY OŚWIETLENIOWE LED GX


Oprawa oświetleniowa Led GX firmy Solar Technics z Legnicy
WYDŁUŻONA ŻYWOTNOŚĆ
Nawet do 150.000 godzin bezawaryjnej pracy.

Oprawa GX jest nowoczesną oprawą uliczną LED, tak zaprojektowaną i wykonaną, aby czas jej bezawaryjnej pracy przekroczył 20 lat (ponad 100.000 h bezawaryjnej pracy). Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych diod oraz zasilaczy OSRAM, a także dzięki wyjątkowo skutecznemu układowi chłodzenia, który wynika z tego, że oprawa LED GX zbudowana jest z jednolitego odlewu aluminium. Prawidłowy układ chłodzenia potrafi wydłużyć żywotność zasilacza oraz diod o 50% w stosunku do ich wartości nominalnych – nawet do 150.000 h pracy.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Nawet 127 lumenów z 1 W.

Do budowy oprawy LED GX zastosowano dyfuzor (klosz) z poliwęglanu (Makrolon) który jest odporny na żółknięcie i charakteryzuje się jedną z najwyższych transparentności na rynku. Ponadto w oprawie został zastosowany układ soczewkowy, który precyzyjnie rozsyła światło z oprawy, w zależności od wysokości słupów oraz ich rozstawu. Oprawa LED GX charakteryzuje się jedną z najwyższych sprawności na rynku – nawet powyżej 127 lumenów z 1 W. Oznacza to w praktyce, że z mniejszej ilości energii uzyskuje się więcej światła
Sposoby mocowania opraw oświetleniowych Led GX firmy Solar Technics z Legnicy
Uniwersalny design
Szerokie możliwości mocowań.

Celem, który przyświecał projektantom Solar Technics, było stworzenie oprawy oświetleniowej LED, która możliwie najpełniej odpowiadałaby oczekiwaniom różnych grup Klientów. Badania i rozmowy, które zostały przeprowadzone w trakcie prac projektowych, wskazały na istnienie problemu związanego z potrzebą montażu opraw oświetleniowych LED na różnych płaszczyznach i uchwytach oraz w różnych pozycjach. Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki mocowania oprawy oświetleniowe LED GX można montować na wysięgniku rurowym, słupie pionowym czy na ścianie oraz regulować stopień pochylenia oprawy nad oświetlaną płaszczyzną.

ZALETY BEZPOŚREDNIEJ WSPÓŁPRACY Z PRODUCENTEM OPRAW LEDOWYCH


produkty
najwyższej jakości

Oprawy LED GX produkujemy z troską o jakość, dlatego zastosowaliśmy aluminiowe odlewy oraz dyfuzory z poliwęglanu. We wszystkich oprawach LED GX wykorzystaliśmy zasilacze oraz diody firmy OSRAM.

bezpłatne
projekty oświetlenia

Dobieramy odpowiedni model oprawy LED GX do miejsca przeznaczenia, skupiamy się na spełnieniu obowiązujących, rygorystycznych norm, równomiernym rozsyle światła i uzyskaniu odpowiedniego natężenia.

pełna
obsługa

Montaż opraw oświetleniowych LED GX wykonujemy poprzez doświadczonych specjalistów. Zapewniamy fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy.

realizacja
zamówień

Realizujemy zamówienia o każdej wielkości dla gospodarstw domowych, gmin oraz podmiotów prywatnych. Brak pośredników oznacza maksymalne skrócenie okresu oczekiwania na nasze lampy LED.

WYJĄTKOWE PODEJŚCIE DO KLIENTA


indywidualne
podejście

W Solar-Technics dbamy o Klienta i jego czas, dlatego każde zamówienie już od początku współpracy zostaje objęte kompleksową opieką przez jednego z naszych pracowników.

spłata
ratalna

Ufamy naszym Klientom, dlatego oferujemy możliwość zakupu i montażu naszych opraw oświetleniowych LED w systemie ratalnym, lub w leasingu na okres od 3 do 5 lat.

testowanie
produktów

Znamy nasz produkt i jesteśmy świadomi jego wysokiej jakości. Pragniemy, aby Klienci również ją poznali, dlatego bezpłatnie udostępniamy nasze oprawy LED GX do testowania na niezbędny okres.

bezpieczny
transport

Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z Klientem przebiegała bez zakłóceń. Terminowe dostarczenie zamówienia jest istotne, w związku z tym współpracujemy tylko z renomowanymi spedytorami.


SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
Zapraszamy do sklepu internetowego Solar Technics