OPRAWY OŚWIETLENIOWE LED GX


Podczas tworzenia opraw oświetleniowych LED GX dążymy do tego by każdy produkt, który trafia do naszych klientów, odznaczał się wysoką jakością,
trwałością i niecodziennym designem. Dbałość o najdrobniejsze detale sprawia natomiast, że w Solar Technics
oferujemy jedne z najbardziej wydajnych oświetleń LED dostępnych na rynku.Oprawa oświetleniowa Led GX firmy Solar Technics z Legnicy
WYJĄTKOWO DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ
Do 150.000 godzin bezawaryjnej pracy.

LED GX, to nowoczesna oprawa uliczna, zaprojektowana i wykonana w sposób gwarantujący ponad 20 lat (100 000 godzin) bezawaryjnej pracy. Do ich stworzenia wykorzystaliśmy najnowocześniejsze komponenty w postaci diod oraz zasilaczy marki OSRAM. Zastosowanie bardzo skutecznego układu chłodzenia będącego kluczowym elementem jednolitego odlewu aluminium, z którego są zbudowane nasze zewnętrzne oprawy oświetleniowe LED GX, pozwala na wydłużenie żywotności zasilacza oraz diod o 50% (nawet do 150 000 godzin pracy) w stosunku do ich wartości nominalnych.

JAKOŚĆ NAJWYŻSZEJ RANGI
Do 140 lumenów z 1 W.

Konstrukcja oprawy LED GX oparta jest na zastosowaniu dyfuzora (klosza) z poliwęglanu (Makrolon), odpornego na żółknięcie, charakteryzującego się jedną z najwyższych transparentności na rynku. Ponadto w naszej oprawie oświetleniowej LED mamy możliwość zastosowania odpowiedniego układu soczewkowego, który precyzyjnie roześle światło z oprawy, w zależności od wysokości słupów, a także ich rozstawu. LED GX, to produkt charakteryzujący się jedną z najwyższych sprawności na rynku, przekraczającą 140 lumenów z 1 W. W związku z tym przy wykorzystaniu mniejszej ilości energii możliwe jest uzyskanie większej ilości światła.

DESIGN ODPOWIADAJĄCY POTRZEBOM
Uniwersalna możliwości mocowań.

W Solar Technics wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, stworzyliśmy oprawy oświetleniowe LED, możliwie najpełniej odpowiadające szerokim wymaganiom. Badania i rozmowy wskazały problem związany z potrzebą montażu opraw oświetleniowych LED na różnych płaszczyznach i uchwytach, a także w różnych pozycjach. Dlatego w naszych produktach zastosowaliśmy specjalną technikę mocowania oprawy oświetleniowe LED GX. Dzięki temu możliwe jest zamontowanie jej na wysięgniku rurowym, słupie pionowym czy na ścianie w łatwy i prosty sposób. Natomiast stopień pochylenia oprawy nad oświetlaną płaszczyzną daje się wyregulować w zależności od potrzeb. A zatem, do naszych klientów trafia produkt o niecodziennym designie z szerokimi możliwościami.

ZALETY BEZPOŚREDNIEJ WSPÓŁPRACY Z PRODUCENTEM OPRAW LEDOWYCH


Jako producent wewnętrznych i zewnętrznych opraw oświetleniowych LED zawsze dążymy do tego, by być blisko naszych klientów,
zapewniając im nie tylko produkt wysokiej jakości, ale także wsparcie na każdym etapie inwestycji.

NAJWYŻSza
JAKOŚć

Jakość to dla nas nadrzędna wartość na każdym etapie produkcji. Dlatego zewnętrzne i wewnętrzne oprawy oświetleniowe LED powstają z troską i dbałością o najdrobniejszy szczegół. Do ich wytwarzania zastosowaliśmy aluminiowe odlewy oraz dyfuzory z poliwęglanu. Ponadto każda oprawa zewnętrzna została wyposażona w trwałe rozwiązania, w postaci zasilacza oraz diod firmy OSRAM.

bezpłatne
projekty

Miejsce przeznaczenia, rygorystyczne normy, równomierny rozsył światła i uzyskanie odpowiedniego natężenie. To elementy, które w Solar Technics uwzględniamy już na etapie projektowania, zapewniając każdej inwestycji dobór odpowiednich zewnętrznych i wewnętrznych opraw oświetleniowych LED. Nasi klienci otrzymują bezpłatne projekty, stworzone z myślą o ich indywidualnych potrzebach.

Kompleksowa
obsługa

Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem gwarantują sprawny, bezpieczny i prawidłowy montaż zewnętrznych i wewnętrznych opraw oświetleniowych LED. W Solar Technics klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie grona specjalistów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić właściwy przebieg inwestycji do momentu jej finalizacji, zyskując tym samym satysfakcję naszych kontrahentów.

Błyskawiczna
realizacja

Jako producent zewnętrznych i wewnętrznych opraw oświetleniowych LED realizujemy zamówienia o każdej wielkości zarówno dla gospodarstw domowych, gmin, jak również podmiotów prywatnych. Uwzględniamy wszystkie potrzeby naszych klientów, dopasowując inwestycję do ich oczekiwań. Ponadto omijając pośredników maksymalne skracamy okres oczekiwania na nasze lampy.

WYJĄTKOWE PODEJŚCIE DO KLIENTA


Właściwa relacja i kontakt z klientem to podstawa zaufania i wykonanej z sukcesem inwestycji.
Dlatego jesteśmy przekonani, że każdy z nich zasługuje na indywidualne i wyjątkowe podejście.

indywidualne
podejście

Wiemy jak istotne dla naszych klientów jest bezpieczeństwo inwestycji i poświęcony czas. W związku z tym w Solar-Technics do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Już od początku współpracy obejmujemy je kompleksową opieką merytoryczną i techniczną, a także nadzorem doświadczonego pracownika.

Elastyczna
spłata

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zaufanie to wartość wymienna. Dlatego w Solar Technics, zachowując elastyczne podejście wobec sytuacji i potrzeb naszych klientów, oferujemy możliwość zakupu i montażu zewnętrznych i wewnętrznych opraw oświetleniowych LED w systemie ratalnym, lub w leasingu na okres od 3 do 5 lat.

testowanie
produktów

Nasze lampy to gwarancja wysokiej jakości. Będąc ich producentem, nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości. Pragniemy także, aby poznali ją również klienci. Dlatego udostępniamy nasze zewnętrzne i wewnętrzne oprawy oświetleniowe LED do bezpłatnego testowania na czas, który sprawi, że nasi kontrahenci utwierdzą się w przekonaniu swojej decyzji.

bezawaryjny
transport

Na każdym etapie inwestycji dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z klientem przebiegała bez zakłóceń. Niezwykle ważna jest dla nas także finalizacja projektu. Dlatego w Solar Technics kładziemy nacisk na terminowe dostarczenie naszych produktów. W związku z tym wybieramy tylko renomowanych spedytorów.


SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIE Z NASZYMI PRODUKTAMI