Solar Technics Sp. z o. o. – Sp. k. ul. Rataja 21, Legnica
info@solar-technics.pl 76 847 92 22 +48 601 578 656

AKTUALNIE POSZUKIWANI PRACOWNICY

W Solar Technics cenimy ludzi z zaangażowaniem, wiedzą i pasją, bo wiemy, jak ważny stanowią czynnik rozwoju firmy. Dlatego stworzyliśmy zespół doskonałych specjalistów i fachowców.
Nadal jednak jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, które nie boją się wyzwań i chcą współtworzyć pozycję naszej marki,
jako lidera w zakresie produkcji zewnętrznych i wewnętrznych opraw oświetleniowych LED.

Praca, PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w firmie Solar Technics, dołącz do nas.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Lokalizacja:

Poszukujemy przedstawicieli z terenu całej Polski.

Zakres obowiązków:

Aktywna sprzedaż poprzez pozyskiwanie klientów oraz nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • • minimum dwuletniego doświadczenia w sprzedaży
  • • posiadania prawa jazdy kat. B
  • • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów handlowych
  • • zaangażowania
  • • znajomość branży oświetleniowej oraz języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • • możliwość rozwoju zawodowego
  • • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • • niezbędne narzędzia do pracy
  • • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:info@solar-technics.pl, w tytule: „Przedstawiciel Handlowy”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz.926, ze zm.)”