Przewaga technologiczna opraw LED GX

Diody i zasilacze OSRAMTrwałość opraw GX do 100.000hOszczędność na zużyciu energii do 75%

SOLAR TECHNICS - PRODUCENT OPRAW OŚWIETLENIOWYCH LED


Jesteśmy polską firmą działającą w branży oświetleniowej. Specjalizujemy się w produkcji opraw oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego LED.
Realizujemy zamówienia zarówno dla sektora prywatnego jak i dla sektora publicznego. Oprawy LED GX są dostępne również w formie najmu.
Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych testów.

Magazyny

Oświetlenie LED magazynów niskiego, średniego i wysokiego składowania, magazynów dostawczych, produkcyjnych i przemysłowych oraz składów surowców i materiałów budowlanych.

Oświetlenie Led dla gmin i miast Solar technics

Zakłady przemysłowe

Oświetlenie LED do przemysłu maszynowego, precyzyjnego, utylizacyjnego, środków transportu, elektrotechnicznego i elektronicznego, do zakładów metalurgicznych, do przemysłu drzewno-papierniczego, lekkiego oraz mineralnego.


Oświetlenie Led dla zakładów przemysłowych producent opraw Solar Technics

Hale produkcyjne

Oświetlenie LED do hal mieszczących produkcję komponentów automotiv, urządzeń i narzędzi metalowych, systemów grzewczych, mebli oraz tworzyw sztucznych.


Oświetlenie Led dla gmin i miast Solar technics

ZALETY OPRAW OŚWIETLENIOWYCH LED GX


Do najważniejszych zalet opraw LED powstających w firmie Solar Technics można zaliczyć przede wszystkim wysoką jakość produktu.
Jesteśmy skupieni na dostarczaniu oświetlenia LED, które będzie służyć naszym klientom przez długi okres.
Właśnie dlatego, pewni trwałości produktu, wydłużyliśmy okres gwarancyjny aż do 5 lat.

Oszczędność
energii

Stosowanie oświetlenia LED naszej firmy prowadzi do 75% spadku zużycia energii elektrycznej. Jest to korzyść nie tylko dla Twojego portfela, ale i dla środowiska.

ochrona
środowiska

Dbamy o środowisko naturalne, dlatego też wszystkie produkowane przez Solar Technics oprawy LED posiadają certyfikat zgodności RoHS.

odporność na warunki
atmosferyczne

Oprawy LED GX zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o jakość. Klasa szczelności naszych opraw oświetleniowych IP66 oraz możliwości pracy w ekstremalnych temperaturach to potwierdzają.

przewaga
technologiczna

Oświetlenie LED ma dłuższą żywotność, większą wydajność oraz wyższą jakość światła niż uznawane do niedawna za ekologiczne lampy energooszczędne CFL.

NASZE REALIZACJE


Solar Technics dostarczył oprawy zewnętrzne i wewnętrzne LED do ponad 100 realizacji. Zapraszamy do odwiedzenia wirtualnej galerii,
w której można sprawdzić, jak nasze produkty z serii LED GX prezentują się w różnych przestrzeniach,
stanowiąc nieodzowny element otoczenia.


CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI


Solar Technics nie jest jedynie producentem opraw wewnętrznych i zewnętrznych LED. Dbamy o kontakt z klientem przed, w trakcie oraz po montażu oświetlenia LED.
Jesteśmy dumni, iż sposób w jaki traktujemy naszych partnerów handlowych, jest przez nich doceniany.
Zachęcamy do zapoznania się z otrzymanymi referencjami.


BEZPŁATNE TESTY OPRAW LED GX
Sprawdź nasze Produkty I WYBIERZ MODEL LAMPY LED JAKĄ CHCESZ PRZETESTOWAĆ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI LUB ZOSTAW SWOJEGO MAILA PONIŻEJ
TO MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

WPISZ SWÓJ ADRES MAILOWY

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CIĄGU 48H


Zainteresowanych oprawami LED naszej firmy zachęcamy do pozostawienia swojego numeru telefonu. A my odpowiemy, na wszystkie pytania.
Jesteśmy przekonani, że dzięki oprawom wewnętrznym i zewnętrznym LED zwiększymy bezpieczeństwo w zakładzie pracy czy na drodze.
Warto wiedzieć, że atutem oświetlenia LED są również niższe rachunki za energię elektryczną.

Solar Technics jest polskim producentem opraw oświetleniowych LED. Nasza firma została założona w 2013 roku. Od początku swojej działalności dbamy o dostarczanie naszym klientom produktów cechujących się najwyższą jakością, ponieważ uważamy, iż tylko takie rozwiązania przynoszą rzeczywistą korzyść dla środowiska i pozwalają na obniżenie zużycia energii elektrycznej. Oprawy wewnętrzne i zewnętrzne LED, które produkujemy w naszej fabryce, charakteryzują się jedną z najwyższych sprawności na rynku – aż 140 lumenów z 1 W. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w naszych projektach najnowszej technologii pochodzącej od jednego ze światowych liderów produkujących sprzęt oraz akcesoria oświetleniowe – firmy OSRAM. Produkty serii LED GX, które oferujemy, pozwalają nam na dotarcie do klientów nie tylko na rynku krajowy, ale również zagranicznym. Realizujemy zamówienia na oprawy oświetleniowe zewnętrzne i wewnętrzne LED dla sektora publicznego oraz podmiotów prywatnych. Warto zapoznać się z możliwościami jakie oferują nasze produkty. Zapraszamy do współpracy.