REALIZACJA firma Viessmann


oprawy-wewnetrzne-led-hala-magazynowa-viessmann-realizacja-solar-technics-legnica

Hala magazynowo-produkcyjna firmy Viessmann

Oprawy wewnętrzne LED zastąpiły oświetlenie sodowe.

W hali magazynowo–produkcyjnej musieliśmy sprostać zarówno odpowiedniemu doświetleniu magazynu wysokiego składowania, a jednocześnie zwiększyć natężenie światła w obszarach produkcyjnych. W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem okazała się oprawa liniowa LED o mocy 90 W, która zastąpiła oprawy sodowe o mocy 4x80W. Oświetlenie zostało podłączone do systemu sterowania DALI, które pozwala na automatyczną pracę instalacji oraz zarządzanie oświetleniem poprzez sieć wewnętrzną, generując dodatkowe oszczędności energii elektrycznej. Modernizacja pozwoliła zmniejszyć zużycie energii elektrycznej na oświetleniu o około 70%, zwiększyć dotychczasowe natężenie światła i poprawić komfort pracy pracowników.

GALERIA REALIZACJI


OPINIA INWESTORA REFERENCJE


LIST REFERENCYJNY

Viessmann Technika Grzewcza Legnica

Potwierdzamy, że firma Solar Technics sp. z o.o. – sp. k. z siedzibą w Legnicy dokonała modernizacji oświetlenia hali magazynowej Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o., w Legnicy.

Instalacja została wykonana na podstawie projektu oświetlenia generalnego, przygotowanego przez Solar Technics. Na halę dostarczono i zamontowano 78 opraw LED, które posłużyły do oświetlenia hali magazynowej oraz miejsc pracy. Oświetlenie zostało podłączone do systemu sterowania DALI, które pozwala na automatyczną pracę instalacji oraz zarządzanie oświetleniem poprzez sieć wewnętrzną, generując dodatkowe oszczędności.

Oprawy zostały dostarczone w dogodnym dla nas terminie i całkowicie spełniły nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni z obsługi, która wykazała się profesjonalizmem i doświadczeniem, a także dużym wsparciem ze strony technicznej.

Viessmann Technika Grzewcza w Legnicy rekomenduje Solar Technics jako solidnego, wiarygodnego, terminowego producenta i dostawcę opraw oświetleniowych LED.