GMINA BIESIEKIERZ po zmianach


Nowoczesne i wydajne oprawy uliczne LED GX doskonale sprawdzają się w podmiejskiej gminie Biesiekierz, przynosząc realne korzyści mieszkańcom.

oprawa-uliczna-led-gx-gmina-biesiekierz

Gmina Biesiekierz

niska wydajność oświetlenia, a co za tym idzie finansowe straty w gminie biesiekierz, to przeszłość

Zielona, spokojna, położona na terenie turystycznego szlaku - Biesiekierz. To kolejna z gmin, która dokonała znaczących zmian w obszarze oświetlenia. Oprawy sodowe, od lat obecne w tym miejscu, przynoszące finansowe straty zostały zastąpione nowoczesnymi oprawami oświetleniowymi LED GX. Dla władz gminy, niezwykle istotne było znalezienie rozwiązania, które pozwoliłoby na obniżenie wysokości rachunków od dostawcy prądu przy równoczesnym uzyskaniu naturalnej barwy oświetlenia ulicznego i estetycznego wyglądu. Idealną odpowiedzią na te potrzeby okazały się oprawy marki Solar Technics.

GALERIA REALIZACJI


Gmina Biesiekierz, w której oprawy uliczne LED GX swą naturalną barwą doświetlają ulice i chodniki prezentuje się w taki oto sposób.

OPINIA INWESTORA REFERENCJE


Gminne Służby Techniczne i Komunalne w Biesiekierzu potwierdzają korzyści, jakie udało się uzyskać dzięki zamontowaniu opraw ulicznych LED GX firmy Solar Technics.

LIST REFERENCYJNY

Kierownik GSTiK w Biesiekierzu

Gminne Służby Techniczne i Komunalne rekomendują firmę Solar technics Sp. z o.o. – Sp. k. z Legnicy – producenta oświetlenia ulicznego w technologii LED.

Dzięki wysokiej sprawności opraw, zanotowaliśmy znaczące obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej oraz poprawę jakości oświetlenia. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę, jako rzetelnego i profesjonalnego partnera oferującego solidny produkt.