Solar Technics Sp. z o. o. – Sp. k. ul. Rataja 21, Legnica
info@solar-technics.pl 76 847 92 22 +48 601 578 656

REALIZACJA GMINA DRAWSKO POMORSKIE


oprawa-uliczna-led-gx-gmina-drawsko-pomorskie

Gmina Drawsko Pomorskie

Oprawy uliczne LED GX-40 zastąpiły stare oświetlenie sodowe 70 w.

Nowoczesne oprawy oświetleniowe LED GX-40 zostały zamontowane w Gminie Drawsko Pomorskie i zajęły miejsce starych opraw sodowych o mocy 70 W. W trakcie procesu produkcji kładziemy szczególny nacisk na jakość. Dzięki temu nasze oświetlenie LED pracuje bez zakłóceń nawet w ekstremalnych temperaturach, zarówno latem jak i zimą.

GALERIA REALIZACJI


OPINIA INWESTORA REFERENCJE


LIST REFERENCYJNY

Burmistrz Drawska Pomorskiego

Niniejszym listem udzielamy referencji firmie Solar Technics sp. z o.o. – sp. k. z Legnicy, która jest producentem oświetlenia ulicznego w technologii LED. Gmina Drawsko Pomorskie nawiązała współpracę z Solar Technics sp. z o.o. – sp. k. z Legnicy w ramach modernizacji istniejącego oświetlenia ulicznego.

Modernizacja oświetlenia przyczyniła się do zwiększenia efektywności świetlnej użytkowników drogi oraz ich bezpieczeństwa, a wysoka wydajność opraw pozwoliła na znaczące obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej. Wybór Solar Technics wynikał z wysokiej jakości zastosowanych komponentów, dużej wydajności opraw – 127 lm/W oraz dobrego stosunku jakości do ceny. Dodatkowym atutem był 5-letni okres gwarancji.

Firmę cechuje słowność, profesjonalizm i szybki czas realizacji zlecenia. Jesteśmy zadowoleni z obsługi, która wykazała się profesjonalizmem, dużym doświadczeniem oraz wsparciem technicznym. Rekomendujemy firmę Solar Technics, jako rzetelnego producenta oświetlenia LED i polecamy współpracę z firmą innym inwestorom.