Nowe Oświetlenie w GMINie DRAWSKO POMORSKIE


Dzięki oprawom ulicznym LED GX-40 Gmina Drawsko Pomorskie zyskała nowoczesne oświetlenie, które zastąpiło mało wydajne oprawy sodowe.

oprawa-uliczna-led-gx-gmina-drawsko-pomorskie

Gmina Drawsko Pomorskie

Nowe Oświetlenie w GMINie DRAWSKO POMORSKIE

W rozwój lokalnych samorządów niewątpliwie wpisana jest modernizacja infrastruktury oświetleniowej. Gmina Drawsko Pomorskie biorąc pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo mieszkańców zdecydowała się na wymianę starych opraw sodowych, o mocy 70 W, na znacznie bardziej wydajne oprawy LED GX-40 firmy Solar Technics. Podczas procesu produkcji kładziemy szczególny nacisk na jakość. Dzięki temu nasze oświetlenie LED pracuje bez zakłóceń niezależnie od warunków atmosferycznych.

GALERIA REALIZACJI


Efekty wymiany zużytych opraw sodowych na oprawy uliczne LED GX-40 w Gminie Drawsko Pomorskie prezentują się w taki oto sposób.

OPINIA INWESTORA REFERENCJE


Wysoka wydajność, jakość i profesjonalizm, to według burmistrza gminy Drawsko Pomorskie najważniejsze atuty, skłaniające do wyboru Solar Technics.

LIST REFERENCYJNY

Burmistrz Drawska Pomorskiego

Niniejszym listem udzielamy referencji firmie Solar Technics sp. z o.o. – sp. k. z Legnicy, która jest producentem oświetlenia ulicznego w technologii LED. Gmina Drawsko Pomorskie nawiązała współpracę z Solar Technics sp. z o.o. – sp. k. z Legnicy w ramach modernizacji istniejącego oświetlenia ulicznego.

Modernizacja oświetlenia przyczyniła się do zwiększenia efektywności świetlnej użytkowników drogi oraz ich bezpieczeństwa, a wysoka wydajność opraw pozwoliła na znaczące obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej. Wybór Solar Technics wynikał z wysokiej jakości zastosowanych komponentów, dużej wydajności opraw – 127 lm/W oraz dobrego stosunku jakości do ceny. Dodatkowym atutem był 5-letni okres gwarancji.

Firmę cechuje słowność, profesjonalizm i szybki czas realizacji zlecenia. Jesteśmy zadowoleni z obsługi, która wykazała się profesjonalizmem, dużym doświadczeniem oraz wsparciem technicznym. Rekomendujemy firmę Solar Technics, jako rzetelnego producenta oświetlenia LED i polecamy współpracę z firmą innym inwestorom.