Modernizacja Oświetlenia w GMINie ŁOBEZ


Zużyte i mało wydajne oświetlenie nie dotyczy już Gminy Łobez, która zainwestowała w nowoczesne i wydajne oprawy naszej firmy.

oprawa-uliczna-led-gx-gmina-kołobrzeg

Gmina Łobez

Wyeksplatowane Oświetlenie Sodowe Ustąpiło Miejsca Nowoczesnym OPRAWom ULICZNYm LED GX-40

Dzięki nowoczesnym oprawom ulicznym LED GX mieszkańcy Gminy Łobez zyskali odpowiednie oświetlenie ulic i chodników, estetycznie wkomponowane w otoczenie. Nowe oprawy zostały zamontowane w miejsce wyeksploatowanych opraw sodowych, o mocy 70W. W trakcie procesu produkcji przykładamy szczególną uwagę i dbałość o wysoką jakość. Dzięki temu zyskujemy oświetlenie LED, które pracuje bez zakłóceń, nawet w wyjątkowo wymagających warunkach, zarówno latem jak i zimą.

GALERIA REALIZACJI


Właściwie doświetlone, jasne i co bardzo istotne, bezpieczne ulice oraz chodniki w Gminie Łobez prezentują się następująco.

OPINIA INWESTORA REFERENCJE


Włodarze Gminy Łobez potwierdzają rzetelność naszej firmy, jako producenta opraw oświetleniowych LED i wysoką efektywność oferowanych produktów.

LIST REFERENCYJNY

Zastępca Burmistrza miasta Łobez

Firma Solar Technics Sp. z o.o. – Sp. k. z Legnicy, która jest producentem oświetlenia zewnętrznego w technologii LED, w roku 2017 wykonała na rzecz Gminy Łobez zadanie pn. dostawa i montaż 62 sztuk opraw oświetleniowych LED GX-40. Zakres prac obejmował dostawę nowych opraw, demontaż dotychczasowych opraw oraz montaż opraw LED GX-40 i wysięgników kątowych. Prace zostały wykonane na ulicach: Moniuszki, Szymanowskiego, Chopina, Borków i Jagiellonów w m. Łobez, w terminie umownym.

Modernizacja oświetlenia przyczyniła się do zwiększenia efektywności świetlnej oraz bezpieczeństwa użytkowników drogi, a wysoka wydajność opraw LED GX-40 pozwoliła na znaczące obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej.

Współpraca z firmą Solar Technics Sp. z o.o. – Sp. k. cechowała się profesjonalizmem i doświadczeniem, a oprawy spełniają wymagane standardy. Zainstalowane oprawy LED GX-40 zostały objęte 5-letnią gwarancją.

Polecamy firmę Solar Technics Sp. z o.o. – Sp. k. jako rzetelnego producenta oświetlenia LED.