Nowe Oświetlenie w Gminie MALECHOWO


Malownicza gmina, położona w województwie zachodniopomorskim przeszła gruntowne zmiany polegające na wymianie opraw oświetleniowych.

oprawa-uliczna-led-gx-gmina-malechowo

Gmina Malechowo

OPRAWy Z ŻARÓWKĄ SODOWĄ 100W Zostały zaStąpione OPRAWami OŚWIETLENIOWymi LED GX-40

Gminne drogi dojazdowe w Pękaninie, będące głównymi szlakami komunikacyjnymi są teraz widoczne i jasne. Wszystko za sprawą oświetlenia marki Solar Technics. Ponadto oprawy LED GX-40, które zajęły miejsce opraw z żarówkami sodowymi o mocy 100W pozwoliły na zredukowanie rachunków za energię elektryczną. Dzięki temu mieszkańcy gminy Malechowo zyskali nie tylko komfort w codziennym życiu, ale także oszczędność. Warto mieć na uwadze, że im większa moc oprawy sodowej, tym bardziej widoczne będą oszczędności płynące z wymiany oświetlenia na oprawy LED marki Solar Technics.

GALERIA REALIZACJI


Oprawy oświetleniowe LED GX-40 w gminie Malechowo, to nie tylko bezpieczeństwo na drogach, ale także w otaczających posesjach.

OPINIA INWESTORA REFERENCJE


Zadowolenie z terminowości i rzetelności firmy, a także wysokiej jakości produktu, odczuwane w codziennym użytkowaniu, to obopólne korzyści i powód do satysfakcji.

LIST REFERENCYJNY

Wójt Gminy Malechowo

Gmina Malechowo informuje, że firma Solar Technics Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Legnicy (ul. Rataja 21, 59-220 Legnica), KRS: 0000483165, NIP: 6912503461, była wykonawcą zadania pn.: „Modernizacja oświetlenia drogowego w Pękaninie” w kwietniu 2017r.

Modernizacja oświetlenia przyczyniła się do znacznego obniżenia kosztów za energię elektryczną a wydajność świetlna i wierne oddawanie barw otoczenia znacząco poprawiło komfort jazdy użytkownikom drogi. Roboty zostały ukończone w terminie i zostały prawidłowo wykonane.