DZIWNÓW Zainwestował w jakość


Wymiana zużytego i mało wydajnego oświetlenia na oprawy LED GX-40, to przede wszystkim zysk jakości, ale także oszczędność i bezpieczeństwo użytkowników ulic czy chodników.

Oprawa uliczna led GX Urząd Miejski Dziwnów Producent Solar Technics Legnica

Urząd Miejski Dziwnów

OPRAWy LED GX-40, To Doskonała Alternatywa dla Przestarzałych OPRAW Z ŻARÓWKĄ SODOWĄ

10 nowoczesnych opraw LED GX-40 marki Solar Technics. To właśnie one zastąpiły wysłużone oprawy z żarówką sodową o mocy 70W. Dzięki temu Dziwnów zyskał nową jakość oświetlenia, ale co ważne, od teraz może zaoszczędzić, płacąc niższe rachunki za pobór energii elektrycznej. Niezwykle istotnym faktem jest również to, że precyzyjny rozsył światła poprawił bezpieczeństwo przechodniów oraz użytkowników dróg.

GALERIA REALIZACJI


Oprawy LED GX-40, idealnie komponują się z otoczeniem, stanowiąc jego niemal niezauważalny element, ogrywając przy tym niezwykle istotną rolę.

OPINIA INWESTORA REFERENCJE


Zadowolenie płynące ze współpracy, to zdaniem gminy Dziwnów efekt wysokiej jakości opraw oświetleniowych ich wydajności oraz długoletniej gwarancji.

LIST REFERENCYJNY

Zastępca Burmistrza gminy Dziwnów

Gmina Dziwnów potwierdza, że nawiązała współpracę z firmą Solar Technics Sp. z o.o. – Sp. k. z siedzibą w Legnicy, która polegała na dostawie oświetlenia zewnętrznego LED GX-40.

Firma Solar-Technics Sp. z o.o. – Sp. k. wyprodukowała i dostarczyła zewnętrzne oświetlenie w technologii LED.

Na wybór firmy Solar-Technics Sp. z o.o. – Sp. k. wpłynęła wysoka jakość oferowanego produktu wynikająca z zastosowania komponentów, dużej wydajności opraw oraz dobrego stosunku jakości do ceny. Dodatkowym atutem był 5-letni okres gwarancji.

Produkty zostały wykonane i dostarczone przez firmę Solar-Technics Sp. z o.o. – Sp. k. w dogodnym dla nas terminie. Spełniły nasze oczekiwania oraz wyznaczone standardy.

Chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą Solar Technics Sp. z o.o. – Sp. k. oraz polecić ją jako wiarygodnego i rzetelnego producenta oświetlenia LED.