NASZE NAJNOWSZE REALIZACJE


Swoim zaufaniem obdarzyło nas już wiele samorządów, firm, przedsiębiorców, a także prywatnych osób. Każda realizacja, gdzie nasze zaangażowanie i sposób pracy skutkuje zadowoleniem naszych klientów, to powód do dumy. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z inwestycjami, które stanowią wizytówkę Solar Technics.

PRZYKŁADOWE realizacjeoprawy-led-wewnetrzne-hala-magazynowa-viessmann-realizacja-solar-technics-legnica

Hala magazynowa firmy Viessmann

Oprawy wewnętrzne LED zastąpiły oświetlenie sodowe

Nowoczesne wewnętrzne oprawy oświetleniowe LED zostały zamontowane hali magazynowej firmy Viessman i zajęły miejsce starych opraw sodowych. Oświetlenie zostało podłączone do systemu sterowania DALI, które pozwala na automatyczną pracę instalacji oraz zarządzanie oświetleniem poprzez sieć wewnętrzną, generując dodatkowe oszczędności energii elektrycznej.
więcej
Zakład drzewny realizacja firma Solar Technics

Lasy Państwowe OTL Zakład Drzewny w Klenicy

Modernizacja oświetlenia w Zakładzie Drzewnym w Klenicy.

Wymiana opraw sodowych 250 W na oprawy halowe LED GX-110H. Modernizacja oświetlenia pozwoliła znacząco zwiększyć natężenia swiatla oraz zmniejszyć pobór energii o ponad 70%.

więcej
Oprawa uliczna led gmina Drawsko Pomorskie realizacja firma Solar Technics

Gmina Drawsko Pomorskie

Nowoczesne OPRAWY ULICZNE LED GX-40 ZASTĄPIŁY STARE OŚWIETLENIE SODOWE. 

W rozwój lokalnych samorządów niewątpliwie wpisana jest modernizacja infrastruktury oświetleniowej. Gmina Drawsko Pomorskie biorąc pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo mieszkańców zdecydowała się na wymianę starych opraw sodowych, o mocy 70 W, na znacznie bardziej wydajne oprawy LED GX-40 firmy Solar Technics. Podczas procesu produkcji kładziemy szczególny nacisk na jakość. Dzięki temu nasze oświetlenie LED pracuje bez zakłóceń niezależnie od warunków atmosferycznych.więcej
Oprawa uliczna led gmina Kołobrzeg realizacja firma Solar Technics

Gmina Kołobrzeg

Dotychczasowe MAło wydajne OPRAWY OŚWIETLENIOWE VS. Energooszczędne MArki Solar Technics

Bezawaryjność, jakość i oszczędność to główne argumenty, które zdecydowały o zamianie dotychczasowych opraw z żarówkami sodowymi o mocy 70W, na oprawy oświetleniowe LED GX-40 marki Solar Technics w Gminie Kołobrzeg. Dzięki temu mieszkańcy zyskali nie tylko lepiej doświetlone drogi czy ciągi pieszo-rowerowe, ale wpłynęli także na zmniejszenie kosztów związanych z rachunkami za energię elektryczną. Warto pamiętać, że im większa moc oprawy sodowej, tym większe oszczędności przyniesie wymiana na oprawy oświetleniowe LED.


więcej
Oprawa uliczna led gmina Łobez realizacja producent firma Solar Technics

Gmina Łobez

Wyeksplatowane Oświetlenie Sodowe Ustąpiło Miejsca Nowoczesnym OPRAWom ULICZNYm LED GX-40

Dzięki nowoczesnym oprawom ulicznym LED GX mieszkańcy Gminy Łobez zyskali odpowiednie oświetlenie ulic i chodników, estetycznie wkomponowane w otoczenie. Nowe oprawy zostały zamontowane w miejsce wyeksploatowanych opraw sodowych, o mocy 70W. W trakcie procesu produkcji przykładamy szczególną uwagę i dbałość o wysoką jakość. Dzięki temu zyskujemy oświetlenie LED, które pracuje bez zakłóceń, nawet w wyjątkowo wymagających warunkach, zarówno latem jak i zimą.


więcej
Oprawa uliczna led GX gmina Stary Grabiąż realizacja Solar Technics

Gmina Stary Grabiąż

Wydajne Oprawy UlIczne LED GX To Doskonała Alternatywa dla Wieloletnich opraw Sodowych

Zmniejszenie kosztów związanych z energią elektryczną czy naturalna barwa oświetlenia. To efekty, które udało się uzyskać w Gminie Stary Grabiąż, za sprawą oświetlenia LED GX-40, wyprodukowanego w legnickiej fabryce. Wieloletnie, wysłużone oprawy sodowe powodowały nie tylko straty finansowe, ale również nie pozwalały uzyskać właściwego efektu. Wybranie znacznie bardziej wydajnej i ekonomicznej alternatywy pozwoliło na dokonanie zmian, które zostały natychmiast zauważone.


więcej
Oprawa uliczna led gmina Szczecinek realizacja firma Solar Technics

Gmina Szczecinek

Rewitalizacja Oświetlenia Polegająca na Demontażu OpRAW ŻARÓWKĄ SODOWĄ 70 W i montażu OPRAW OŚWIETLENIOWych LED GX-40

W Gminie Szczecinek, już od dłuższego czasu wysłużone oprawy z żarówką sodową, o mocy zaledwie 70 W, wymagały rewitalizacji. Władzie gminy zdecydowały się na wybór opraw oświetleniowych LED GX-40, Solar Technics, które okazały się doskonałą odpowiedzią na potrzeby mieszkańców. Jesteśmy przekonani, że powierzenie inwestycji naszej firmie, to efekt wielu zrealizowanych już przedsięwzięć budujących ugruntowaną, rzetelną i sprawdzoną pozycję na rynku.
Oprawa uliczna led gx 40 gmina Karlino realizacja firma Solar Technics

Gmina Karlino

Już na pierwszy Rzut Oka Widać Pozytywne Zmiany, Kótre Zaszły Dzięki Nowym oprawom MArki Solar Technics

Poprawa komfortu poruszania się po ulicach i chodnikach zwłaszcza po zmroku, a także realny wpływ na podniesienie bezpieczeństwa lokalnej społeczności. To najważniejsze z efektów, które udało się osiągnąć dzięki nowoczesnym oprawom oświetleniowym LED GX-40. Tak jak w przypadku wielu poprzednich inwestycji, tak i w Gminie Karlino oświetlenie firmy Solar Technics zajęło miejsce starych i wysłużonych opraw sodowych, o mocy 70W. Od momentu rozpoczęcia procesu rewitalizacji, aż do momentu jego zakończenia nasi eksperci służyli zarówno technicznym, jak i merytorycznym wsparciem.

więcej
Oprawa uliczna led gmina Malechowo realizacja firma Solar Technics

Gmina Malechowo

OPRAWy Z ŻARÓWKĄ SODOWĄ 100W Zostały zaStąpione OPRAWami OŚWIETLENIOWymi LED GX-40

Gminne drogi dojazdowe w Pękaninie, będące głównymi szlakami komunikacyjnymi są teraz widoczne i jasne. Wszystko za sprawą oświetlenia marki Solar Technics. Ponadto oprawy LED GX-40, które zajęły miejsce opraw z żarówkami sodowymi o mocy 100W pozwoliły na zredukowanie rachunków za energię elektryczną. Dzięki temu mieszkańcy gminy Malechowo zyskali nie tylko komfort w codziennym życiu, ale także oszczędność. Warto mieć na uwadze, że im większa moc oprawy sodowej, tym bardziej widoczne będą oszczędności płynące z wymiany oświetlenia na oprawy LED marki Solar Technics.

więcej
Oprawa uliczna led gmina Biesiekierz realizacja producent firma Solar Technics

Gmina Biesiekierz

niska wydajność oświetlenia, a co za tym idzie finansowe straty w gminie biesiekierz, to przeszłość

Zielona, spokojna, położona na terenie turystycznego szlaku - Biesiekierz. To kolejna z gmin, która dokonała znaczących zmian w obszarze oświetlenia. Oprawy sodowe, od lat obecne w tym miejscu, przynoszące finansowe straty zostały zastąpione nowoczesnymi oprawami oświetleniowymi LED GX. Dla władz gminy, niezwykle istotne było znalezienie rozwiązania, które pozwoliłoby na obniżenie wysokości rachunków od dostawcy prądu przy równoczesnym uzyskaniu naturalnej barwy oświetlenia ulicznego i estetycznego wyglądu. Idealną odpowiedzią na te potrzeby okazały się oprawy marki Solar Technics.

więcej
Oprawa uliczna led gx 40 gmina Dziwnow realizacja firma Solar Technics

Urząd Miejski Dziwnów

Oprawy LED GX-40, To Doskonała Alternatywa dla Przestarzałych OPRAW Z ŻARÓWKĄ SODOWĄ

10 nowoczesnych opraw LED GX-40 marki Solar Technics. To właśnie one zastąpiły wysłużone oprawy z żarówką sodową o mocy 70W. Dzięki temu Dziwnów zyskał nową jakość oświetlenia, ale co ważne, od teraz może zaoszczędzić, płacąc niższe rachunki za pobór energii elektrycznej. Niezwykle istotnym faktem jest również to, że precyzyjny rozsył światła poprawił bezpieczeństwo przechodniów oraz użytkowników dróg.


więcej
Oprawa uliczna led gmina Krotoszyn realizacja firma Solar Technics

Gmina Krotoszyce

OPRAWY OŚWIETLENIOWE LED GX-50 Doskonale sprawdzają się w przestrzeni Publicznej

W Gminie Krotoszyce oprawy oświetleniowe LED GX-50 zajęły miejsce starych opraw sodowych, o mocy jedynie 70 W. W Solar Technics ochrona środowiska naturalnego to niezwykle istotny aspekt działalności firmy, dlatego nasi projektanci dołożyli wszelkich starań, aby montaż opraw oświetleniowych LED serii GX był możliwy na jak największej ilości słupów, na których obecnie znajdują się oprawy z żarówkami sodowymi. Po to by wprowadzać oszczędności na wielu płaszczyznach, tym samym dbając o otoczenie.więcej