Solar Technics Sp. z o. o. – Sp. k. ul. Rataja 21, Legnica
info@solar-technics.pl 76 847 92 22 +48 601 578 656

PRZYKŁADOWE realizacjeoprawy-led-wewnetrzne-hala-magazynowa-viessmann-realizacja-solar-technics-legnica

Hala magazynowa firmy Viessmann

Oprawy wewnętrzne LED zastąpiły oświetlenie sodowe

Nowoczesne wewnętrzne oprawy oświetleniowe LED zostały zamontowane hali magazynowej firmy Viessman i zajęły miejsce starych opraw sodowych. Oświetlenie zostało podłączone do systemu sterowania DALI, które pozwala na automatyczną pracę instalacji oraz zarządzanie oświetleniem poprzez sieć wewnętrzną, generując dodatkowe oszczędności energii elektrycznej.
więcej
Oprawa uliczna led gmina Drawsko Pomorskie realizacja firma Solar Technics

Gmina Drawsko Pomorskie

Oprawy uliczne LED GX-40 zastąpiły stare oświetlenie sodowe 70 w.

Nowoczesne oprawy oświetleniowe LED GX-40 zostały zamontowane w Gminie Drawsko Pomorskie i zajęły miejsce starych opraw sodowych o mocy 70 W. W trakcie procesu produkcji kładziemy szczególny nacisk na jakość. Dzięki temu nasze oświetlenie LED pracuje bez zakłóceń nawet w ekstremalnych temperaturach, zarówno latem jak i zimą.
więcej
Oprawa uliczna led gmina Kołobrzeg realizacja firma Solar Technics

Gmina Kołobrzeg

Wymiana opraw z żarówką sodową 70 W na oprawy oświetleniowe LED GX-40

Oprawy oświetleniowe led firmy Solar Technis zostały zamontowane w Gminie Kołobrzeg. Zamiana opraw z żarówkami sodowymi o mocy 70 W na oprawy LED GX-40 z pewnością jest dobrą decyzją, przecież nikt nie lubi przepłacać za energię elektryczną. Pamiętajcie, że im większa jest moc oprawy sodowej, tym większe oszczędności przyniesie wymiana na nasze nowoczesne oprawy oświetleniowe LED.
więcej
Oprawa uliczna led gmina Łobez realizacja producent firma Solar Technics

Gmina Łobez

Oprawy uliczne LED GX-40 zastąpiły stare oświetlenie sodowe.

Nowoczesne oprawy oświetleniowe LED GX-40 zostały zamontowane w Gminie Łobez i zajęły miejsce starych opraw sodowych o mocy 70W. W trakcie procesu produkcji kładziemy szczególny nacisk na jakość. Dzięki temu nasze oświetlenie LED pracuje bez zakłóceń nawet w ekstremalnych temperaturach, zarówno latem jak i zimą.
więcej
Oprawa uliczna led GX gmina Stary Grabiąż realizacja Solar Technics

Gmina Stary Grabiąż

Zastąpienie starego oświetlenia sodowego naszymi oprawami ulicznymi LED GX.

Nowoczesne oprawy oświetleniowe LED GX-40 zajęły miejsce starych opraw sodowych 70 W. Nasze lampy LED wyprodukowane w legnickiej fabryce obniżyły wysokość rachunków od dostawcy prądu, a mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się naturalną barwą oświetlenia ulicznego.

więcej
Oprawa uliczna led gmina Szczecinek realizacja firma Solar Technics

Gmina Szczecinek

Wymiana opraw z żarówką sodową 70 W na oprawy oświetleniowe LED GX-40

Oprawy oświetleniowe led firmy Solar Technis zostały zamontowane w Gminie Szczecinek. Zamiana opraw z żarówkami sodowymi o mocy 70W na oprawy LED GX-40 z pewnością jest dobrą decyzją, przecież nikt nie lubi przepłacać za energię elektryczną. Pamiętajcie, że im większa jest moc oprawy sodowej, tym większe oszczędności przyniesie wymiana na nasze oprawy oświetleniowe LED.
Oprawa uliczna led gx 40 gmina Karlino realizacja firma Solar Technics

Gmina Karlino

Wymiana opraw z żarówką sodową 70W na oprawy oświetleniowe LED GX-40.

Nowoczesne oprawy oświetleniowe LED GX-40 zostały zamontowane w Gminie Karlino i zajęły miejsce starych opraw sodowych o mocy 70W. W trakcie procesu produkcji kładziemy szczególny nacisk na jakość. Dzięki temu nasze oświetlenie LED pracuje bez zakłóceń nawet w ekstremalnych temperaturach.
więcej
Oprawa uliczna led gmina Malechowo realizacja firma Solar Technics

Gmina Malechowo

Wymiana opraw z żarówką sodową 100W na oprawy oświetleniowe LED GX-40

Oprawy oświetleniowe naszej produkcji zostały zamontowane w Gminie Malechowo. Zamiana opraw z żarówkami sodowymi o mocy 100W na oprawy LED GX-40 z pewnością jest dobrą decyzją, przecież nikt nie lubi przepłacać za energię elektryczną. Pamiętajcie, że im większa jest moc oprawy sodowej, tym większe oszczędności przyniesie wymiana na nasze oprawy oświetleniowe LED.
więcej
Oprawa uliczna led gmina Biesiekierz realizacja producent firma Solar Technics

Gmina Biesiekierz

Zastąpienie starego oświetlenia sodowego naszymi oprawami ulicznymi LED GX.

Nowoczesne oprawy oświetleniowe LED GX zajęły miejsce starych opraw sodowych. Nasze lampy LED wyprodukowane w legnickiej fabryce obniżyły wysokość rachunków od dostawcy prądu, a mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się naturalną barwą oświetlenia ulicznego.

więcej
Oprawa uliczna led gx 40 gmina Dziwnow realizacja firma Solar Technics

Urząd Miejski Dziwnów

Montaż 10 opraw GX-40 w miejsce opraw z żarówką sodową 70W.

Nowoczesne oprawy oświetleniowe LED GX-40 zastąpiły stare oprawy z żarówką sodową o mocy 70W. Zamontowanie lamp LED wyprodukowanych w naszej fabryce pozwoliło na zmniejszenie poboru energii elektrycznej, a precyzyjny rozsył światła poprawił bezpieczeństwo przechodniów oraz pozostałych użytkowników dróg.
więcej
Oprawa uliczna led gmina Krotoszyn realizacja firma Solar Technics

Gmina Krotoszyce

Wymiana opraw z żarówką sodową 70W na oprawy oświetleniowe LED GX-50.

Nasze oświetlenie LED zastąpiło stare oprawy sodowe w Krotoszycach. Dbamy o środowisko, dlatego nasi projektanci dołożyli wszelkich starań, aby montaż opraw oświetleniowych LED serii GX był możliwy na jak największej ilości słupów, na których obecnie znajdują się oprawy z żarówkami sodowymi.
więcej